O značce Green World

O značce Green World

GREEN WORLD je mezinárodní korporace, která se specializuje na ozdravné produkty tradiční čínské medicíny. Korporace má vlastní vědecko-výzkumná střediska a laboratoře pro vývoj a sestavování vzorců, vlastní základny pro pěstování surovin a průmyslové komplexy pro jejich zpracování, které vyhovují mezinárodním standardům GMP.

Všechny výrobní procesy společnosti obdržely americké certifikáty FDA a vysokou kvalitu výrobků korporace potvrzuje certifikát CQC. S ohledem na trvale vysokou kvalitu produkce vyráběné déle než 10 let a s cílem podpory rozvoje korporace vyčlenila vláda ekologicky čisté pozemky v předměstí Nanjingu, aby společnost mohla expandovat a rozšiřovat svou výrobní základnu.

Výrobky s logem GREEN WORLD prošly všechny potřebné zdravotní analýzy, testy, prověrky a osvědčily se jako produkty vykazující konstantní záruku kvality. Společnost vynakládá veškeré úsilí pro dosažení svého snu - vytvořit největší a nejúplnější ozdravný program na základě tradiční čínské medicíny. Biologicky aktivní doplňky výživy, které vyrábí společnost, mají unikátní složení, tvoří zahrnující vyvážený mix mikro a makro prvků, vitamíny, přírodní antioxidanty a další biologicky aktivní látky. Díky unikátní technologii výroby, jsou účinné látky schopny rychle proniknout do tkání a snadno se vstřebávají všemi orgány lidského těla, což způsobuje obnovování a regeneraci organizmu člověka.

Světová zdravotnická organizace uvádí, že všichni lidé jsou znepokojeni svým zdravím a stavem prevence. Pro uvědomění si tohoto problému, je třeba nejprve, aby lidé pochopili, že zdraví a preventivní opatření vůči nemocem jsou nedílnou součástí jejich každodenního života. V další fázi by se lidé měli dozvědět o moderních úspěších vědy. S příchodem nového století lidé mají tendenci starat se o své zdraví a předcházet nemocem.

Společnost Green World vyvinula řadu léčebných produktů snižujících hladinu krevních lipidů, zpomalujících procesy stárnutí, bojujících s rakovinou, stejně jako regulujících imunitní reakce. Od okamžiku zavedení již prospěly tyto produkty milionům lidí.

JIN A JANG A PĚT ZÁKLADNÍCH PRVKŮ

Teorie Jin a Jang je základní, úhelný kámen čínské filozofie. V čínské medicíně Jin a Jang jsou dva hlavní energetické systémy života. Jsou v protikladu k sobě a omezují se navzájem. Avšak zároveň se také doplňují a podporují jeden druhého. Za určitých podmínek se mohou vzájemně transformovat. Proto tedy udržují Jin a Jang rovnováhu a harmonii, při nichž život vzniká, vyvíjí se a končí.

Člověk je zdráv jen tehdy, když Jin a Jang jsou v harmonii. Ztratí-li Jin a Jang rovnováhu, pak převládá Jin anebo Jang, a při nedostatku buď Jin nebo Jang člověk onemocní. Může to předvést následující analogie: Jin symbolizuje vodu a Jang slunečné světlo. Pouze v tom případě, když je dostatek vody a světla, když jsou tyto prvky v rovnováze - může existovat život. Přebytek jednoho nebo druhého, tedy sucho nebo povodeň, může život zničit. Podobná analogie: horké paprsky spálí vše živé a je-li teplota příliš nízká, život zmrzne.

Tento princip, čili rovnováha Jin a Jang a jejich symbiotický vztah, byl uplatněn ve všech produktech společnosti Green World. Jako přídavek k bylinám, obsahujícím tonikum Jang, obsahuje vzorec také tonikum Jin, jako jsou plody dřínu a bobule klanoprašky použity k vyrovnání toniku Jang, čímž je celý vzorec ještě víc účinnější, jelikož tonikum Jin je bazálním zdrojem pro energii Jang.

Jin a Jang a taktéž teorie pěti základních prvků tvoří jádro tradiční čínské medicíny.

PĚT ZÁKLADNÍCH PRVKŮ

Pět základních prvků je starověká čínská filosofická teorie o tom, každý systém se skládá z některých základních elementů, které lze shrnout do pěti hlavních kategorií: voda, oheň, dřevo, kov a země. Tyto prvky se podporují, chrání a vzájemně vyvažují, čímž je zajištěna stabilita celého systému. Čínští lékaři a vědci používali tuto teorii k vysvětlení a analýze složitého lidského těla, jeho nemocí a způsobů jejich léčby. Jeden z nejdůležitějších konceptů, které tvoří Jin a Jang a rovněž pět prvků, je celistvost. Jakýkoliv systém jakéhokoliv živého organismu je neoddělitelný od ostatních. Pokud onemocní jeden orgán, má to vliv na ostatní orgány. Při léčení jedné části těla, je nezbytné věnovat pozornost celému tělu a snažit se nepoškodit ostatní orgány.

Tento přístup odlišuje čínskou medicínu od západní, a to je také důvod, proč v čínské medicíně jsou vzácné vedlejší účinky. Učení o celistvosti je zohledněno v každém vzorci produktů Green World.

BIOLOGICKY AKTIVNÍ DOPLŇKY VÝŽIVY OD SPOLEČNOSTI GREEN WORLD

Výrobky preventivní výživy GREEN WORLD mají jedinečné složení, která zahrnuje vyváženou soustavu stopových prvků, vitamínů, přírodních antioxidantů, biologicky aktivních látek.

Díky technologii výroby aktivní látky jsou schopny dobře pronikat a snadno se vstřebávat do tkání lidského těla, a to napomáhá obnovování a regeneraci organizmu člověka. Biologicky aktivní doplňky výživy nejsou všelékem na všechny neduhy, nýbrž nástrojem pro korigování stravy s explicitním ozdravným účinkem na člověka.

Biologicky aktivní doplňky společnosti GREEN WORLD se využívají a mají se používat pouze k udržení a zvýšení zásob zdraví spotřebitele.

VÝROBKY SPOLEČNOSTI GREEN WORLD

Mají určitou ozdravnou funkci;

• jsou vhodné k použití pro každého člověka;

• nevyžadují žádné zvláštní lékařská doporučení;

• nejsou lékem, ale pouze upravují a normalizují funkce organizmu;

• jsou zvláštním druhem produkce, přičemž zaujímají střední cestu mezi stravou a léčivy.

Pro výrobky společnosti GREEN WORLD je příznačné:

• obsahují mnoho živin, vitamínů, stopových prvků;

• správný poměr přípravků a maximální biologické dostupnosti jejich složek, což umožňuje, aby žaludek a střeva dobře vstřebávaly účinné látky;

• absence vedlejších účinků (kromě individuální nesnášenlivost jednotlivých složek výrobku);

• pohodlí při užívání;

• možnost dlouhodobého používání, aniž by došlo k negativní reakci organizmu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace